Apie mus

Nuo pat įmonės veiklos pradžios mes siekiame profesionalaus ir kokybiško klientų aptarnavimo ir projektų įgvendinimo

UAB „Okseta” yra moderni ir dinamiška įmonė, plečianti savo veiklą ir gebanti prisitaikyti prie verslo aplinkos pokyčių

UAB „Okseta“ veiklos metus skaičiuoja nuo 1996-ųjų, kai pradėjo didmeninę prekybą šviesiaisiais naftos produktais. 1997 metais įmonė įžengė į mažmeninės prekybos naftos produktais sektorių ir jame įsitvirtino. Sėkmę garantavo jau turėtos bei  išsinuomotos degalinės, kuriose degalų pardavimai viršijo lūkesčius. Keičiantis ir plečiantis verslo sektoriui 2005 metais UAB „Okseta“ pastatė ir eksploatavo naftos produktų terminalą Vilniuje.

UAB „Okseta” teikia naftos produktų ir suskystintų dujų logistikos bei pervežimo paslaugas, o nuo 2006 metų apie 30 kompetetingų bendrovės inžinierių bei technikų teikia degalinių priežiūros paslaugas.

Įmonė nuolat analizuoja ir vertina verslo plėtros galimybes ir poreikius, todėl, išaugus biurų nuomos paklausai, 2008 metais UAB „Okseta“ pastatė modernų 15 tūkst. kv. m ploto verslo centrą „ORANGE office”,  kuris ir šiuo metu yra vienas populiariausių ir didžiausių sėkmingai nuomos veiklą vykdančių objektų Vilniaus rajone.

2009 metais bendrovė įsigijo Kauno naftos produktų terminalą, kur įsikūrė ir UAB „Okseta” administracija.

2010 m.  UAB „Okseta“ tapo atestuota statybos bendrove, galinčia vykdyti specialiuosius statybos darbus (vamzdynų virinimas, konstrukcijų ir technoliginių įrenginių montavimas, pramoninis dažymas ir kt.) – čia dirba tik atestuoti ir kvalifikuoti savo srities profesionalai.

2012 m. Statybos produkcijos sertifikavimo centras bendrovei „Okseta“ išdavė Kvalifikacijos atestatą, kuris suteikia teisę būti ypatingo statinio statybos rangovu. Be to, UAB „Okseta“ turi Valstybinės energetikos inspekcijos atestatus, leidžiančius vykdyti gamtinių dujų ir elektros įrenginių, naftos ir naftos produktų įrenginių, suskystintų dujų ir šilumos įrenginių bei turbinų eksploatavimą.

UAB „Okseta“ sėkmingai vykdanti didmeninę ir mažmeninę prekybą šviesiaisiais naftos produktais 2018-2019 m. įsigijo du naujus naftos produktų terminalus Kėdainiuose ir Panevėžyje.

UAB „Okseta“ yra moderni ir dinamiška įmonė, veikianti pagal LEAN metodiką ir ISO standartus (ISO 9001 Kokybės, ISO 45001 darbuotojų sveikatos ir saugos, ISO 14001 Aplinkos apsaugos vadybos sistemas) bei gebanti prisitaikyti prie verslo bei aplinkos pokyčių.

Nuo pat veiklos pradžios profesionalumą įrodome laiku ir kokybiškai atliktais darbais

Veiklos principai

Konkurencingumas

Savo klientams galime pasiūlyti geriausias kainas ir aukščiausią kokybę.

Operatyvumas

Mūsų kasdienio darbo tikslas – pateikti sprendimus greitai ir užtikrintai.

Inovatyvumas

Tai ne tik naujausios technologijos, įranga ir sprendimai, tai – veiklos strategija.

Bendradarbiavimas

Kiekviena partnerystė yra svarbi, nes atveria naujas galimybes, kuriančias įmonei pridėtinę vertę ir padeda išlikti stabiliems bei konkurencingiems.

Patikimumas

Rinkoje esame ne vienerius metus, nes laikomės terminų ir laiku vykdome įsipareigojimus. Veikiame sąžiningai ir laikomės savo vertybių.

Veiklos skaičiai

Nuo 1 metų
27 metai

Įmonės veiklos metai

1 darbuotojų

Darbuotojų skaičius įmonėje

1

Nuomojamas plotas

1 vnt.

Aptarnaujamų objektų

1

Terminalų talpyklų bendras tūris